Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Blue SKILLS

Nakon postignutih rezultata Kepass i Delmvet projekata, BlueSKILLS projekat ima za cilj iskoristiti iskustva i postignuća predhodnih projekata u cilju usklađivanja i integracije sistema obrazovanja i stručnog osposobljavanja na jadranskom području, povećanje konkuretnosti jadransko-jonske makroregije, u skladu s prioritetima utvređenim strategijom EU.

BlueSKILLS Projekat vrijednosti 720.190,00 eura finansiran je od strane EU. U projektu je učestovala i naša škola. Direktorica škole Sabina Palić, profesorica Erna Macić i profesor Muhamed Mravović su prisustvovali seminarima koji su se održali u Crnoj Gori, Albaniji i Italiji. Završna konferencija održana je u Trstu.

skills 1.jpgskills 2.jpg