Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Veliki uspjeh mladih fizičara

Poslije više od nekoliko godina ove školske godine je održano Kantonalno takmičenje iz fizike gdje su učestvovali i učenici naše škole. Takmičenje je održano 30.3.2013 godine u Mostaru, a učestvovalo je sedam učenik naše škole koji su ostvarili odličan uspjeh jer su u ukupnom plasmanu Srednjih škola na drugom mjestu po broju osvojenih nagrada.

 

Nagrade su osvojili : I mjesto - Šabanović Ismar - drugi razred

                           III mjesto - Halebić Adna - drugi razred

                           III mjesto - Kadić Irma - četvrti razred

 

Peto mjesto su osvojili Kevrić Ermin (I razred) i Halebić Anes (IV razred).

Učenici Šabanović Ismar i Kadić Irma će učestovati 20.4.2013 godine na Federalnom takmičenju.

Navedeni učenici su uspješno predstavili svoju školu i Jablanicu te zaslužuju iskrene čestitke od svojih kolega, profesora i sredine u kojoj žive, jer su uložili dosta truda da ostvare ove rezultate uz pomoć svog profesora Heljić Smaje. Prezentiranjem svoji mogućnosti i znanja pokazali su da nema potrebe ići u druge sredine ako u svom gradu imaju iste škole koje žele pohađati.