Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Prekogranični kviz "Smanjenje rizika od katastrofa"

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana smanjenja rizika od katastrofa u Nikšiću je 13. oktobra 2016. godine organozovan prekogranični kviz u cilju jačanja svijesti učenika srednjih škola o opasnosti od prirodnih i drugih nepogoda, posljedicama koje prouzrokuju, kao i preventivnom  i drugim oblicima djelovanja  koje se mogu preduzeti u rizičnim situacijama.

U kvizu je učestvovalo 8 ekipa iz 8 srednjih škola iz Gacka, Foče, Jablanice, Konjica, Nikšića, Šavnika, Žabljaka i Plužina, a domaćin kviza je bila Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola iz Nikšića. Naša škola je osvojila treće mjesto i kao nagradu dobila printer.

 

1.jpg2.jpg