Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

"SUPERŠKOLA" PROGRAM ŠKOLSKE RAZMJENE NA ZAPADNOM BALKANU

Ovo je drugi ciklus realizacije programa "Superškola" koju organizuje Regionalna kancelarija za saradnju mladih (RYCO ) u saradnji sa Njemačim društvom za međunarodnu saradnju (GIZ) u kojoj učestvuje naša škola. 
U periodu od 17.9. do 23.9. imamo priliku da ugostimo  partnersku školu "Vuk Karadžić" iz   Babušnice, koju su naši učenici u ovom projektu imali priliku posjetiti.
Tokom  sedmodnevne posjete našoj školi, gostujući učenici i profesori imaju priliku da se upoznaju sa našom školom, općinom Jablanica, njenim prirodnim ljepotama, kulturno-historijskim naslijeđem, a prvenstveno dobrotom i gostoprimstvom naših Jablaničana.
Pored održanih radionica, posjeta na lokalnom nivou muzeja Bitke za ranjenike, RTV Jablanica, Udruženju žena " Most", splavarenjem Jablaničkim jezerom, gosti, naši učenici  i profesori, će u sklopu projekta posjetiti i na širem nivou Mostar sa njegovim ljepotama.
#superschools  #ryco  #EU #GIZ
 
SUPERŠKOLA