Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

MATURSKO VEČE

U petak, 27. maja organizovano je matursko veče u Hotelu Jablanica. Svečano je ispraćena 46. generacija maturanata. Ova genracija maturanata naše škole odlazi ne samo kao ponos JU Srednje škole u Jablanici, nego kao ponos nas i našeg grada. Završeno je jedno razdoblje njihovog života i počinje novo, a mi se iskreno nadamo da će sigurnim koracima ići ka boljoj budućnosti, da će se uvijek sjećati  i sa ponosom spominjati dane koje su proveli zajedno u školskim klupama, dieleži svoje snove i nadanja.

Svečani defile maturanata je događaj za cijeli naš grad. Defile maturanata je defile mladosti i ljepote.

Kao i predhodnih godina Odlukom Nastavničkog vijeća proglašeni su i najbolji učenici po školama. S obzirom na to da je učenik generacije iz gimnazije, proglašeni su i najbolji učenici iz ekonomske, ugostiteljsko - turističke škole i ugostiteljsko - turističke stručne škole.

Iz ekonomske škole najbolji učenik je: Mirhat Mlanović.

 

Iz ugostiteljsko - turističke škole najbolja je učenica: Jasmina Ivković.

 

Iz ugostiteljsko - turističke stručne škole najbolji je učenik: Jure Ćavar.

 

Na maturskoj večeri su dodijeljeni i skromni pokloni učeniku generacije i najboljim učenicima iz ostalih škola. Uručene su diplome koji su svaku školsku godinu završili odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Sa ponosom ističemo njihova imena:

IVA

1. BEGIĆ ILDA

2. BEGOVIĆ JASMINA

3. CRNOGORAC SAŠA

4. DŽEVLAN IRIS

5. ĐELMO EDI

6. HODŽIĆ ANESA

7. MEŠIĆ AJLA

8. NEZIRIĆ AMINA

9. POZDER MEDINA

10. ŠEHIĆ MEDINA

 

IVE

1. ĆOSIĆ MIRZA

2. ĐULIMAN ADI

3. IMAMOVIĆ SARA

4. KARAĐUZ EDNA

5. JUSIĆ ADI

6. ŠUKMAN MUHAMED

7. MALANOVIĆ MIRHAT

8. ŽDRALOVIĆ EDIS

 

IVUT

1. IMAMOVIĆ ISMIHANA

2. IVKOVIĆ JASMINA

 

IIIU

1. STIPIĆ IVAN

2. ĆAVAR JURE