Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

PRVO MJESTO NA KANTONALNOM TAKMIČENJU IZ NJEMAČKOG JEZIKA, NIVO B2

 

9.4.2022. godine je u Gimnaziji Mostar održano kantonalno takmičenje iz njemačkog jezika "Deutcholimpyade 2022". Riječ je o 10. kantonalnom takmičenju učenika osnovnih i srednjih škola u organizaciji Udruženja nstavnika njemačkog jezika Bosne i Hercegovine (BHDLV) u kojem učestvuju učenici koji nastavu pohađaju po bosanskom i hrvatskom nastavnom planu i programu.

Našu školu su na takmičenju predstavljale: Lamija Sabitović I razred i Lejla Bešić II razred. Prvo mjesto na nivou B2 bila je naša učenica Lejla Bešić. Čestitamo našim učenicama, kao i profesorici Asiji Murvat. Lejli želimo puno sreće na državnom takmičenju. Kantonalno takmičenje iz njemačkog