Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

IMPLEMENTACIJA PROJEKTA ”MISLI O PRIRODI”

Korak po korak, ali sve bliže cilju. Realizujemo još jedan, jako bitan dio projekta “MISLI O PRIRODI”. Naime, nakon realizovane nabavke sadnica ukrasnog bilja, eko timovi iz svih odjeljenja sa voditeljima eko sekcije i svim uposlenicima škole, koriste povoljne vremenske prilike i počinju sa pripremom terena i sadnjom, kako bi dvorište naše škole bilo što ljepše.
Želimo svojim primjerom pokazati da je očuvanje prirode i zdravog okoliša najbolji recept za zdrav život, a boravak u prirodnom, ekološki čistom ambijentu, najbolja terapija. Ovom prilikom pozivamo sve svoje sugrađane da nam se pridruže i da svi u svojoj blizini poduzmu korake, urede okućnice i dvorišta i da svi zajedno koračamo u zdravije sutra. 
U narednom periodu očekujemo realizaciju ostalih dijelova projekta "Misli o prirodi", kojeg u BiH implementira Centar za promociju civilnog društva finansira vlada Švedske.
HVALA NA PODRŠCI
MISLI O PRIRODI