Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Radionica za maturante, u okviru projekta”VOZIM, IAKO NE HODAM”

Savez paraplegičara USK je i ove godine u našoj školi realizirao radionicu kao dio projekta "VOZIM IAKO NE HODAM".

Svrha ovog projekta je preventivna i neformalna edukacija mladih iz oblasti sigurnosti u saobraćaju, kroz podizanje svijesti o rizicima i posljedicama koje donosi neodgovorno ponašanje u saobraćaju, kao što je: prekoračenje brzine, upotreba alkohola i opojnih droga, nevezanje sigurnosnog pojasa i korištenje mobitela prilikom vožnje.

Voditelji radionice, Aldin i Jasmina Šanjta, svojom prezentacijom i pričom o svom životu, koji je nakon saobraćajne nezgode dobio posebnu težinu, željeli su uticati na učenike kao potencijalne vozače, da budu maksimalno odgovorni, prema sebi i prema drugima, odnosno da čuvaju svoje živote i živote drugih.

VOZIM, IAKO NE HODAM