Školski list

 

Školska brošura

 Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

REALIZACIJA PROJEKTA "MISLI O PRIRODI"

Početak školske 2021/2022. godine obilježen i uljepšan realizacijom projekta "MISLI O PRIRODI". Naime, ovim projektom je planirana i upravo realizovana nabavka kvalitetnog projektora i projektnog platna koji će omogućiti kvalitetniji nastavni proces u već formiranom  EKO-zabavno-edukativnom kutku koji je smješten u dvorištu škole. Učenici naše škole moći će određene nastavne sate iz pojednih predmeta realizovati u prirodi, na čistom zraku i potpuno prirodnom i zdravom okruženju.

Osim toga, kroz ovaj projekat nabavljene su i dvije kvalitetne kamere za video nadzor, tako da je dvorište u škole u dobroj mjeri zaštićeno i sigurno. Sve pohvale za učenike, profesore i menadžment škole koji su svojim trudom, radom i zalaganjem ostvarili uslove i našoj školi omogućili da ovu priču dijele sa ostalih 35 škola iz cijele BiH. U narednom periodu očekujemo realizaciju ostalih dijelova projekta  "Misli o prirodi", kojeg u BiH implementira Centar za promociju civilnog društva, a finasira vlada Švedske.

HVALA NA PODRŠCI!

#EkoŠkole#MisliOPrirodi#ThinkNature#CPCDba#EmbassyOfSwedenSarajevo