Školski list

Školska brošura

 Školska afiša

    

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Konkurs povodom Dana nezavisnosti BiH u pisanju literarnih radova

Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija Mostar povodom Dana nezavisnosti BiH organizuju konkurs u pisanju literarnih radova.

Manifestacija ima simboličan naziv "Ja domovinu imam i u srcu je nosim". Naša škola, već tradicionalno, ostvaruje uspjeh na ovom takmičenju. Ove godine rad se pisao na temu: "Dok je svijeta i vijeka, BiH neće biti oteta". Džejla Malanović, učenica prvog razreda naše škole, je osvojila drugo mjesto na ovom kantonalnom takmičenju, čime je postigla izuzetan uspjeh. Mentor učenici je bila profesorica Svjetlana Manigoda.

Svečanost organizovana povodom Dana nezavisnosti BiH, na kojoj su dodjeljene nagrade održana je u Studenskom hotelu "Mostar". Osim diploma, učenici su dobili i novčane nagrade. Ovom prilikom čestitamo učenici na postignutom uspjehu.

1.jpg2.jpg