Školski list

     

               Školska brošura

              Školska afiša

COK JABLANICA

centar 1

Dobro došli na stranicu naše škole

Online kursevi engleskog jezika

 

Obavještavamo Vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbjedili besplatne online kurseve engleskog jezika.

ITAcademy kao dio kompanije LINKgroup ovim kursevima pruža odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprijede svoje znanje engleskog jezika da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

 

Učenici naše škole su se već prijavili na distance learning kurs jezika u organizaciji LINKgroup.


Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon kod sa kojim ostvarujete pravo na besplatan online kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave dobićete na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.

Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.